úvodní » E-LEARNINGOVÉ KURZY


E-LEARNINGOVÉ KURZY

► VSTUP DO E-LEARNINGOVÉHO PORTÁLU

________________________________________________________________________________________________________

Více informací

Kvalita pro každého

Program je určen všem, kteří si chtějí osvojit praktiky v oblasti řízení a dozvědět se informace týkající se nejen managementu kvality, ale také dalších principů uplatňovaných při řízení společnosti. 

Více informací

Štíhlá výroba - zvyšování produktivity

Program je určen všem, kteří chtějí získat informace o zvyšování produktivity a štíhlé výrobě především pro management výrobních firem. V programu nejde jen zlepšení procesů, ale o změnu schémat chování managementu v důsledku akceptace nových informací o zákaznících a znalostí o trhu.

Více informací

Mysli jako ekonom - základy ekonomické gramotnosti

Hlavním přínosem pro uvedenou cílovou skupinu bude informovanost a získání potřebných znalostí, dovedností, hodnot a kvalifikace v jednotlivých oblastech uvedených programů ekonomické gramotnosti-účetnictví, majetku, zákoníku práce a mezd, daňové evidence a umožní tak získat hlubší a odborné...

Více informací

Ekonomická a finanční gramotnost

Finanční gramotnost naučí cílovou skupinu zajistit si příjem, zvažovat důsledky osobních rozhodnutí na trhu práce rozhodnutí o současném i budoucím příjmu, orientovat se na trhu pracovních příležitostí, rozhodovat o investicích, výdajích, majetku nejen firemního, ale i soukromého charakteru. 

Více informací